Bilder SALONGSBORD, 1900-tal, 74x81,5cm (H x Dia), Märken, fläckar, repor
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 200 SEK
Värdering: 600 SEK
Högsta bud:Bud: 600 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 475 SEK