Auktioner Bengt Lindström, olja på duk, signerad

Bilder Bengt Lindström, olja på duk, signerad

Bengt Lindström, olja på duk, signerad

17000 SEK

Värdering: - SEK

Rammått 50x42, bildmått 41x32 cm.

Krawzykowska Auktioner

Fjärrviksvägen 2
65350 Karlstad

kristian@rispab.se
0793330228

00

Värdering: 600

Bud: 0 SEK

IFÖ Badrumsbelysning

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

w

Värdering: -

Bud: 0 SEK

e

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Slutar om 6 minuter