Auktioner Övrigt ! 3 kpl maalauksia

Bilder ! 3 kpl maalauksia

! 3 kpl maalauksia

2 timmar 21 minuter

2024-09-28 16:58

0 EUR

Värdering: - EUR

Auktionshuset Helander

Ärtåkersgränden 8-10
00560 Helsingfors
Finland

info@huutokauppahelander.com
+358 29 003 1950

Byrå Gustaviansk stil 3 lådor 65 X 37 H=70 + spegel 106 X 61

Värdering: 600

Bud: 650 SEK

Pokaler 3 st, silver, höjd 12,5 cm och lägre, vikt 160 gram

Värdering: 800

Bud: 900 SEK

BRICKBORD med bricka i koppar, H: 62cm D: 68cm (bruksslitage, ranglig)

Värdering: -

Bud: 175 SEK

Vitrinskåp ek 1900-talets första hälft 151 X 35 H=150

Värdering: 800

Bud: 1 600 SEK