Auktioner Övrigt POWERFLEX, sähköpyörä

Bilder POWERFLEX, sähköpyörä

POWERFLEX, sähköpyörä

1 timme 48 minuter

2024-09-28 17:33

0 EUR

Värdering: - EUR

Auktionshuset Helander

Ärtåkersgränden 8-10
00560 Helsingfors
Finland

info@huutokauppahelander.com
+358 29 003 1950

Spegel 1800-tal 47 X 63

Värdering: 400

Bud: 300 SEK

FÅTÖLJ, teak, 1950/60-tal. (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 350 SEK

SIDOBORD, Mahogny, 60x38x48cm

Värdering: -

Bud: 325 SEK

SIDOBORD/NOTBORD 1900 talets mitt, 55x34x56, Märken i bordsskivan

Värdering: -

Bud: 50 SEK