Auktioner Belysning TAKPLAFOND, 1900-talets första hälft, Dia: 51cm

Bilder TAKPLAFOND, 1900-talets första hälft, Dia: 51cm

TAKPLAFOND, 1900-talets första hälft, Dia: 51cm

2 timmar 6 minuter

2024-09-30 20:31

50 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28

parti BESTICK nysilver Bl.a. "Vasa"

Värdering: -

Bud: 275 SEK

BARNSERVISER/DOCKSERVISER Pippi och Hello Kitty

Värdering: -

Bud: 100 SEK

SKRIVBORDSSET 3 delar i marmor Silverplakett med inskription (bläckkopp saknas)

Värdering: -

Bud: 0 SEK

KAFFEKOPPAR 10st Bersådekor, ostämplade Kopp H:6 cm D:7 cm

Värdering: -

Bud: 325 SEK