Auktioner Guld, Silver & Smycken Ring, guld 18 K, m. granater monterade i förgylld metall, tot V = 2,9 g, strl. = ca 19 mm + extra montering m. granater

Bilder Ring, guld 18 K, m. granater monterade i förgylld metall, tot V = 2,9 g, strl. = ca 19 mm + extra montering m. granater

Ring, guld 18 K, m. granater monterade i förgylld metall, tot V = 2,9 g, strl. = ca 19 mm + extra montering m. granater

2 timmar 1 minut

2024-09-30 20:17

550 SEK

Värdering: 800 SEK

Sikö Auktioner

Alevägen 1
291 62 Kristianstad

info@sikoauktioner.se
Tel: 044-12 87 60

SKÅL på nysilverfot H:21 cm D:24 cm (nagg i glas)

Värdering: -

Bud: 0 SEK

BORDSLAMPA , mässing/trä/plåt med perforerad plåtskärm, 1950-tal märkt Elit 201

Värdering: -

Bud: 125 SEK

HÄNGARE i plåt L:46 cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

NJURBÄLTE

Värdering: -

Bud: 60 SEK

Slutar om 7 minuter