Auktioner Färglitografi Olle Bonniér (1925-2016), Sverige. Signerad, numrerad 31/150. Färglitografi. Bladets mått: 38x50cm, yttermått inklusive ram: 41x53cm
Bilder Färglitografi Olle Bonniér (1925-2016), Sverige. Signerad, numrerad 31/150. Färglitografi. Bladets mått: 38x50cm, yttermått inklusive ram: 41x53cm
Färglitografi Olle Bonniér (1925-2016), Sverige. Signerad, numrerad 31/150. Färglitografi. Bladets mått: 38x50cm, yttermått inklusive ram: 41x53cm
text2
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 100 SEK