Auktioner Färglitografier 1+ 1st, Wilhelm Kåge (1889-1960), Sverige. Oidentifierad konstnär. Yttermått inklusive ram: 47x37-56x49cm. Signerad
Bilder Färglitografier 1+ 1st, Wilhelm Kåge (1889-1960), Sverige. Oidentifierad konstnär. Yttermått inklusive ram: 47x37-56x49cm. Signerad
Färglitografier 1+ 1st, Wilhelm Kåge (1889-1960), Sverige. Oidentifierad konstnär. Yttermått inklusive ram: 47x37-56x49cm. Signerad
text2
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 125 SEK