Auktioner STOLAR 8st, möjligen Gastone Rinaldi, Italien, i metall, löstagbar tygklädsel. (slitage, fläckar, doft av nikotin förekommer på klädsel)

Bilder STOLAR 8st, möjligen Gastone Rinaldi, Italien, i metall, löstagbar tygklädsel. (slitage, fläckar, doft av nikotin förekommer på klädsel)

STOLAR 8st, möjligen Gastone Rinaldi, Italien, i metall, löstagbar tygklädsel. (slitage, fläckar, doft av nikotin förekommer på klädsel)

1 timme 48 minuter

2024-10-01 19:00

425 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona

Rostfri bunke på hjul.

Värdering: -

Bud: 60 SEK

Ångermanland

KAFFESERVIS, KPM, Polen, H: 21cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Curt Hillfon, litografi 13/150, 69x50

Värdering: 800

Bud: 850 SEK

Frukservis.

Värdering: -

Bud: 700 SEK

Ångermanland