Auktioner Keramik & Porslin Diverse porslin. Bl.a Bavaria.

Bilder Diverse porslin. Bl.a Bavaria.

Diverse porslin. Bl.a Bavaria.

1 timme 51 minuter

2024-10-03 17:31

Värdering: - SEK

Slitna guldkanter på 3 delar, omärkt porslin.
Hällpip på kanna, omärkt har skada/ spricka.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902

Bajonett, L = 55 + skylt

Värdering: 400

Bud: 125 SEK

STOLAR 10st, kromad stomme. sitthöjd: ca 44cm. (slitage förekommer, blandat skick)

Värdering: -

Bud: 325 SEK

PALL Grythyttan Stålmöbler. H:65cm D:32cm (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 350 SEK

Taklampa 1900-talets mitt textil D=71

Värdering: 300

Bud: 50 SEK