Auktioner Guld, Silver & Smycken Else & Paul Hughes, brosch, sterlingsilver, Norge, bredd 52 mm, vikt 12,8 gram

Bilder Else & Paul Hughes, brosch, sterlingsilver, Norge, bredd 52 mm, vikt 12,8 gram

Else & Paul Hughes, brosch, sterlingsilver, Norge, bredd 52 mm, vikt 12,8 gram

2 timmar 8 minuter

2024-10-03 19:18

300 SEK

Värdering: 1 000 SEK

Sikö Auktioner

Alevägen 1
291 62 Kristianstad

info@sikoauktioner.se
Tel: 044-12 87 60

VAS, KAFFEKANNA & MÅS H:27 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

PARTI KRUKOR, H: 14cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

VAS & SKÅL sign. Marja H:5,5 cm D:11 cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Fickur, silver i boetten, 1900-talets första hälft, diameter 50 mm

Värdering: 400

Bud: 175 SEK