Bilder KAFFEKOPPAR 9 koppar, 12 kaffefat och 2 tefat, Gefle "Smide" Kopp H:6,5 cm D:8 cm (nagg förekommer, bruksslitage)
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 450 SEK
Slutar om 9 timmar 29 minuter
Slutar om 9 timmar 29 minuter
Slutar om 9 timmar 29 minuter