Auktioner BOGGIELYFT SCANIA

Bilder BOGGIELYFT SCANIA

BOGGIELYFT SCANIA

1 timme 58 minuter

2024-10-15 15:27

300 SEK

Värdering: - SEK

Atlasverken 3/24

BNA AB

Norrgårdsgatan 9a
68635 Sunne

emil@bna.nu
Tel: 0565-911 77, 070-659 11 77, Fax: 0565-911 81

BERTIL WIDBRANDT (1914-1988), olja på duk, signerad

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

Diverse. Bl.a Karl Holmberg m.m.

Värdering: -

Bud: 120 SEK

Leksaker och figurer, ett parti, 1990-tal.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Äldre skrivmarskin. "Erika" A.G. vorm seidel & Neumann, Dresden.

Värdering: -

Bud: 80 SEK