Auktioner Gårdsauktion

Bilder Gårdsauktion

Gårdsauktion

1 timme 22 minuter

2024-10-05 10:00

0 SEK

Värdering: - SEK

Mellangården 1 Baskarp(väg 195)

Auktionsstart kl. 10.00

Visning från 9.00

Betalning sker via swish och kontanter

Servering finns. Bra parkering.

Mer bilder finns på instagram och facebook

Västra Auktionsverket AB

Barrsätragatan 22
556 26 Jönköping

vastra@vastraauktionsverket.se
Tel: 036-12 03 03, 0702-75 45 22

4st Stolar Ton NO 30

Värdering: 14 000

Bud: 2 800 SEK

Göteborg

Slutar om 5 timmar 37 minuter

SPEGEL, 1940-tal

Värdering: 600

Bud: 200 SEK

Slutar om 5 timmar 37 minuter

BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets mitt

Värdering: 800

Bud: 600 SEK

Slutar om 5 timmar 39 minuter

Stol Vitra Softshell

Värdering: 4 000

Bud: 400 SEK

Göteborg

Slutar om 5 timmar 40 minuter