Auktioner OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, otydligt signerad

Bilder OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, otydligt signerad

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, otydligt signerad

1 timme 55 minuter

2024-10-15 17:22

300 SEK

Värdering: 300 SEK

Skogslandskap, ca 65 x 80, inkl ram 70 x 85 cm

PINNSTOLAR Paret, 1900 talets andra hälft. (slitage)

Värdering: -

Bud: 275 SEK

Äldre radioapparater 3st

Värdering: 300

Bud: 250 SEK

Brickbord, 1900-talets slut, bricka i teak, diameter 62 cm

Värdering: 500

Bud: 1 500 SEK

Radialsåg.

Värdering: -

Bud: 240 SEK

Ångermanland