Auktioner STOL, björk, 1900-tal, bruksslitage

Bilder STOL, björk, 1900-tal, bruksslitage

STOL, björk, 1900-tal, bruksslitage

1 timme 59 minuter

2024-10-15 19:21

0 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28

VÄGGLAMPOR & FÖNSTERLAMPOR Skomakarskärm D:20 cm

Värdering: -

Bud: 70 SEK

Tavla.

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Ångermanland

SPECERIBURKAR, VÄGGKAR Gefle, KOPP & TILLBRINGARE H13 cm

Värdering: -

Bud: 70 SEK

Hatthylla, Isakssons, Habo, metall, L=150

Värdering: 400

Bud: 50 SEK