Auktioner Radiostyrd helikopter

Bilder Radiostyrd helikopter

Radiostyrd helikopter

1 timme 55 minuter

2024-10-15 17:22

140 SEK

Värdering: - SEK

Ej funktionstestad.
Ser oanvänd ut.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902

PINNSTOLAR Paret, 1900 talets andra hälft. (slitage)

Värdering: -

Bud: 275 SEK

Äldre radioapparater 3st

Värdering: 300

Bud: 250 SEK

Brickbord, 1900-talets slut, bricka i teak, diameter 62 cm

Värdering: 500

Bud: 1 500 SEK

Radialsåg.

Värdering: -

Bud: 240 SEK

Ångermanland