Auktioner Belysning Taklampa, 1900-talets början, koppar och glas, diameter 50 cm

Bilder Taklampa, 1900-talets början, koppar och glas, diameter 50 cm

Taklampa, 1900-talets början, koppar och glas, diameter 50 cm

1 timme 58 minuter

2024-10-15 19:24

100 SEK

Värdering: 600 SEK

Sikö Auktioner

Alevägen 1
291 62 Kristianstad

info@sikoauktioner.se
Tel: 044-12 87 60

ASSIETTER & TALLRIKAR retro Tallrik D:23,5 cm (nagg förekommer)

Värdering: -

Bud: 50 SEK

2 Mässingsljusstakar.

Värdering: -

Bud: 120 SEK

Ångermanland

RELIEF gjutjärn 49*39 cm

Värdering: -

Bud: 125 SEK

Ole Jensen, tekanna, Royal Copenhagen, "Fajance", H=20

Värdering: 800

Bud: 600 SEK