Auktioner Glas Större parti glas. Bl.a. "Turbin", Reimyre.

Bilder Större parti glas. Bl.a. "Turbin", Reimyre.

Större parti glas. Bl.a. "Turbin", Reimyre.

2 timmar 32 minuter

2024-11-17 17:17

100 SEK

Värdering: - SEK

Stor skål:
Höjd 10cm
Diameter 25cm.

Sweakronan Auktioner

Tråstad Västergården 512
591 93 Motala

daniel.nord@sweakronan.se
0141-75 39 60

Anette Englund, litografi, gestalt

Värdering: -

Bud: 100 SEK

STOLAR 4st, nyrenässans-stil, 1900-tal

Värdering: -

Bud: 475 SEK

Taklampa höjd 50 cm

Värdering: -

Bud: 70 SEK

Mynt, Sverige, 18 och 1900-tal, delvis silver

Värdering: 1 000

Bud: 1 100 SEK