Auktioner Keramik & Porslin Parti med väggreliefer, figurer och lampa.

Bilder Parti med väggreliefer, figurer och lampa.

Parti med väggreliefer, figurer och lampa.

2 timmar 23 minuter

2024-11-17 17:18

100 SEK

Värdering: - SEK

Stora väggreliefen:
Höjd 28cm
Bredd 24cm.

Bruksslitage.

Sweakronan Auktioner

Tråstad Västergården 512
591 93 Motala

daniel.nord@sweakronan.se
0141-75 39 60

Filmisar

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Trädgårdsstolar med dynor, positionsstolar, 4st

Värdering: -

Bud: 280 SEK

Flygplansmodeller, 5st, obegagnade

Värdering: -

Bud: 0 SEK

KISTA, 1800 tal. H: 46x 90x 61cm (slitage, skador förekommer)

Värdering: -

Bud: 325 SEK