Auktioner Glas Ljusstake, Erik Höglund och vas, Michael Harris.

Bilder Ljusstake, Erik Höglund och vas, Michael Harris.

Ljusstake, Erik Höglund och vas, Michael Harris.

2 timmar 30 minuter

2024-11-17 17:21

100 SEK

Värdering: - SEK

Vas:
Höjd 15,5cm.

Ljusstake:
Höjd 16cm.

Bruksslitage.

Sweakronan Auktioner

Tråstad Västergården 512
591 93 Motala

daniel.nord@sweakronan.se
0141-75 39 60

Slutsteg till bil, Zachry K475, med tillbehör.

Värdering: -

Bud: 125 SEK

Jean Carzou, litografi, liggande kvinna

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Skivspelare, Sony

Värdering: -

Bud: 0 SEK

KARMSTOLAR paret, nyrenässans-stil, 1900-tal

Värdering: -

Bud: 325 SEK