Auktioner Elektronik 2st kamera objektiv Nikon, Nikkon 300mm och Mamiya Rowi skylight(IA) 58mm

Bilder 2st kamera objektiv Nikon, Nikkon 300mm och Mamiya Rowi skylight(IA) 58mm

2st kamera objektiv Nikon, Nikkon 300mm och Mamiya Rowi skylight(IA) 58mm

Värdering: - SEK

2st kamera objektiv Nikon. Modell Nikkon 300mm och Mamiya Rowi skylight(IA) 58mm

Sydklippet auktioner

Strandridaregatan 8
231 61 Trelleborg

info@sydklippet.se
+46 700 55 58 66

EMMA SILVESTRIS, skål, lackerad metall, "Mediterraneo", Alessi, Italien, 2005

Värdering: 400

Bud: 200 SEK

Slutar om 10 timmar 26 minuter

ARMBAND, 18k guld, Borgila Stockholm 1993, tot vikt ca 19,5 g

Värdering: 10 000

Bud: 11 000 SEK

Slutar om 10 timmar 28 minuter

KÉVORK ZABOUNIAN (född 1933), färglitografi, signerat och numrerat 162/165

Värdering: 400

Bud: 200 SEK

Slutar om 10 timmar 30 minuter

AMI KATZ, vas/ljuslykta, glas och mässing, "Fanny", Klong, 2000-tal

Värdering: 400

Bud: 250 SEK

Slutar om 10 timmar 32 minuter