Auktioner HALSKEDJA, 18k guld, vikt ca 2,8 g

Bilder HALSKEDJA, 18k guld, vikt ca 2,8 g

HALSKEDJA, 18k guld, vikt ca 2,8 g

1 timme 56 minuter

2024-10-25 18:32

1500 SEK

Värdering: 1 800 SEK

Kedjelänk, längd ca 42 cm

Extern förvaring. Vänligen kontakta oss en dag i förväg för bokning av visning

KRUKA 2L, Höganäs, H: 17cm

Värdering: -

Bud: 70 SEK

Barstolar, ett par, gjutjärn med sitsar i trä, proveniens: Kulturbolaget Malmö

Värdering: 800

Bud: 3 400 SEK

LAMPSKÄRMAR 4 + 1st. H:32cm D:48cm totat största

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Väggreliefer 2 st bemålad keramik, 1900-talets första hälft, höjd 47 cm

Värdering: 400

Bud: 450 SEK