Auktioner BROR JÖNSSON (född 1931), olja på duk, signerad

Bilder BROR JÖNSSON (född 1931), olja på duk, signerad

BROR JÖNSSON (född 1931), olja på duk, signerad

1 timme 58 minuter

2024-10-25 18:34

Värdering: 300 SEK

Stadsvy, ca 35 x 26, inkl ram 50 x 41,5 cm

Askfat 2 st + vas, Vicke Lindstrand, Orrefors, höjd 21 cm och lägre

Värdering: 300

Bud: 75 SEK

Konsertaffisch, Weeping Willows, 69 X 49 cm, monterad i stålram och glas, proveniens: Kulturbolaget Malmö

Värdering: 500

Bud: 500 SEK

FLASKA, Sportbil, Retro, L: 18,5cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Barstol, Johansson design, H=83, proveniens: Kulturbolaget Malmö

Värdering: 500

Bud: 850 SEK