Auktioner Bygg & Trädgård Avvägningsintrument med stativ

Bilder Avvägningsintrument med stativ

Avvägningsintrument med stativ

2 timmar 10 minuter

2024-10-26 20:25

550 SEK

Värdering: 600 SEK

Sikö Auktioner

Alevägen 1
291 62 Kristianstad

info@sikoauktioner.se
Tel: 044-12 87 60

GRUVLYKTA mässing USA 1900-tal H:22 cm

Värdering: -

Bud: 425 SEK

DOLK F.M.Mattsson Mora Sweden L:29 cm

Värdering: -

Bud: 500 SEK

SKULPTUR konstglas signerad H:10 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

FOTOGENKÖK Radius 50-tal

Värdering: -

Bud: 275 SEK