Bilder Upsala Ekeby Gefle, Oliv 39 delar, Berit Ternell, 1960-tal
Upsala Ekeby Gefle, Oliv 39 delar, Berit Ternell, 1960-tal. Ett tefat med nagg.
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 200 SEK
Slutar om 10 timmar 36 minuter
Värdering: 10 000 SEK
Högsta bud:Bud: 11 000 SEK
Slutar om 10 timmar 38 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 200 SEK
Slutar om 10 timmar 40 minuter