Bilder ARMBAND, 2 st, silver, 1900-talets andra hälft
Stel armring med ametist, svenska stämplar AMS 1961 (innerdiameter ca 63 mm) samt armband med filigranarbete (längd ca 18 cm)
Värdering: 1 600 SEK
Högsta bud:Bud: 1 000 SEK
Slutar om 16 timmar 33 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 16 timmar 34 minuter
Slutar om 16 timmar 35 minuter