Auktioner Husgeråd & Vitvaror Kött och fiskbrädor, 3 st, Scandia present.

Bilder Kött och fiskbrädor, 3 st, Scandia present.

Kött och fiskbrädor, 3 st, Scandia present.

1 timme 44 minuter

2024-11-07 18:00

125 SEK

Värdering: - SEK

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
+46(0)76 055 43 44

TAVLA, Rolf Lundqvist, 103x43 cm

Värdering: -

Bud: 225 SEK

Golvlampa teak 1900-talets mitt

Värdering: 600

Bud: 450 SEK

HALSKEDJA OCH 6 HÄNGEN, silver, 1900-/2000-tal

Värdering: 400

Bud: 250 SEK

FISKSKÄRBRÄDA L:60 cm & HÄNGARE

Värdering: -

Bud: 50 SEK