Bilder HERTHA BENGTSSON. "Koka brun", 30 delar, Rörstrand.
HERTHA BENGTSSON. "Koka brun", 30 delar, Rörstrand.
Bruksslitage, bestickrepor, missfärgningar.
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK