Bilder Elis Bergh Kosta
2 lockpokaler samt skål på fot "Kent", Kosta, rutslipad kristall, signerade, höjd 23/18, diameter 19 (en pokal med fotnagg) (3)
Slutar om 2 timmar 30 minuter
Slutar om 2 timmar 31 minuter