Bilder Käpp med svärd

Käpp med svärd

2 timmar 31 minuter

2024-11-24 15:36

1200 SEK

Värdering: - SEK

Hebergs Auktioner AB

Falkersväg 4
311 96 Heberg

hebergsauktioner@telia.com
Tel: 0346-515 40

Sigillstämpel, Elefant, Tore Eldh, signerad

Värdering: -

Bud: 450 SEK

Äldre Kodak Six-20 Brownie C kamera med väska. A100

Värdering: -

Bud: 70 SEK

Träsoffa med lock, furu

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Gunnar Brusewitz, litografi, 46/200, signerad. 62x47 cm

Värdering: 250

Bud: 120 SEK