Bilder Modellbilar m.m.
Bl.a. Batmobil, Lotus 007, Lesney, Corgi, Majorette, Burago, Solido m.m. Slitage samt skador.
Slutar om 3 timmar 2 minuter
Slutar om 3 timmar 2 minuter