Bilder Vas, Lisa Larson, Studiohandsignerad
Glaserat stengods, signerad, Lisa L, höjd 14 cm, smärre bruksslitage.
Slutar om 8 timmar 17 minuter
Slutar om 8 timmar 17 minuter