Bilder Emaljskylt, Mobiloil
1900-talets mitt, dubbelsidig, 50 x 34 cm, bruksslitage, rost
Slutar om 2 timmar 52 minuter
Slutar om 2 timmar 53 minuter
Slutar om 2 timmar 52 minuter
Slutar om 2 timmar 53 minuter