Bilder Matta, röllakan, Anna Greta Sjöqvist
Geometriskt mönster, signerad AGS, samt ILSE, 232 x 161 cm, bruksslitage, ställvis fransslitage, fläck.
Slutar om 1 timme 33 minuter
Slutar om 1 timme 33 minuter