Bilder Barbiedockor
5 st, Barbie, Skipper, Ken, Maggie, Midge. Samt garderob med div kläder skor mm från 60-talet. Midge med defekt huvud. Bruksslitage.
Slutar om 3 timmar 30 minuter
Slutar om 3 timmar 31 minuter