Bilder Vävnad, Märta Måås Fjetterström
Signerad AB MMF, 93 x 34 cm, smärre bruksslitage.
Slutar om 2 timmar 52 minuter
Slutar om 2 timmar 53 minuter
Slutar om 2 timmar 52 minuter
Slutar om 2 timmar 53 minuter