Auktioner Kaffekoppar + fat, Gefle "Boj"

Bilder Kaffekoppar + fat, Gefle "Boj"

Kaffekoppar + fat, Gefle "Boj"

1 timme 52 minuter

2024-11-24 18:51

0 SEK

Värdering: - SEK

2 st kaffekoppar, + fat. Mått kopp, diameter; 7 cm.
3 st extra kaffefat
6 st assietter - spricka och krackeleringar på två av dem.

Krawzykowska Auktioner

Fjärrviksvägen 2
65350 Karlstad

kristian@rispab.se
0793330228

Frimärken stämplade Sverige USA m.m. A470/

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Frimärken stämplade Australien Cypern Grekland m.m. A471/

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Frimärken stämplade Sverige Frankrike Tyskland m.m. A472/

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Frimärken stämplade Sverige Frankrike Japan m.m. A473/

Värdering: -

Bud: 0 SEK