Auktioner Mattor & Textil Diverse dukar och kökshandukar

Bilder Diverse dukar och kökshandukar

Diverse dukar och kökshandukar

2 timmar 58 minuter

2024-11-24 17:04

0 SEK

Värdering: - SEK

Krawzykowska Auktioner

Fjärrviksvägen 2
65350 Karlstad

kristian@rispab.se
0793330228

Högtalare, ett par, Luxor, teak/kromad benställning, 1900-talets andra hälft.

Värdering: -

Bud: 650 SEK

Wildflower klackskor. A168/

Värdering: -

Bud: 1 SEK

Ernst Rasmussen signerad litografi (stilleben) 65,5x45cm. M13/

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Teckning krita 72x55,5cm. M14/

Värdering: -

Bud: 2 SEK