Auktioner Tekoppar Rörstrand

Bilder Tekoppar Rörstrand

Tekoppar Rörstrand

2 timmar 29 minuter

2024-11-24 17:25

0 SEK

Värdering: - SEK

6 st koppar, 7 fat.
Höjd: 10 cm

Krawzykowska Auktioner

Fjärrviksvägen 2
65350 Karlstad

kristian@rispab.se
0793330228

Bill Greitans, litografi 6/40, signerad.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Sølvkroken fiskeharpa solglasögon m.m. A46/

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Parti garn

Värdering: -

Bud: 0 SEK

KANDELABER PARET, 1900-tal, Justerbara armar, Metall, Sten, H: 42cm

Värdering: -

Bud: 175 SEK