Bilder MATS MASON (1894-1983), olja på pannå, signerad och daterad 1949
MATS MASON (1894-1983), olja på pannå, signerad och daterad 1949
"Prästkragar", ca 54 x 45, inkl ram 71 x 63 cm
1 150 SEK