Bilder Harald Wiberg, Akvarell
Harald Wiberg, Akvarell
Singerad och daterad Juli 1973.
Gerjult A-rum
Bildmått: 33,5 X 26,5 cm
Gerjult A-rum
Bildmått: 33,5 X 26,5 cm