Auktioner Harald Wiberg, Akvarell

Bilder Harald Wiberg, Akvarell

Harald Wiberg, Akvarell

2 timmar 8 minuter

2024-11-24 19:26

0 SEK

Värdering: - SEK

Signerad och daterad 1973.
Sångsvanar Sjön Östen.
Missfärgning i vänster hörn enligt bild.

Krawzykowska Auktioner

Fjärrviksvägen 2
65350 Karlstad

kristian@rispab.se
0793330228

Böcker 18 st

Värdering: -

Bud: 60 SEK

VASER 3ST + FIGURINER 4ST, L: 32cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

PLÅTBURKAR, ISHINK tenn H:12 cm & LJUSSTAKE smide

Värdering: -

Bud: 0 SEK

MARY VARLEY

Värdering: -

Bud: 100 SEK