Auktioner Jarl Olsson, Trelleborg, teckning, Axel Ebbes "Famntaget"

Bilder Jarl Olsson, Trelleborg, teckning, Axel Ebbes "Famntaget"

Jarl Olsson, Trelleborg, teckning, Axel Ebbes "Famntaget"

2 timmar 16 minuter

2024-11-24 20:29

100 SEK

Värdering: - SEK

Signerad och daterad 1972.

Markus Auktioner AB

Lastvägen 3
231 62 Trelleborg

info@markusauktioner.se
0739-124 188

HUNDTILLBEHÖR koppel, halsband, schampo mm

Värdering: -

Bud: 200 SEK

ASSIETTER 12st D:18 cm

Värdering: -

Bud: 60 SEK

BAKFORMAR, SPRINGFORMAR, KAVEL & TILLBRINGARE

Värdering: -

Bud: 50 SEK

SKIVSPELARE Bang & Olufsen, Beogram 3300

Värdering: -

Bud: 700 SEK

Slutar om 6 minuter