Auktioner Övrigt Parti, Elkedjesåg Meec. Id: 42

Bilder Parti, Elkedjesåg Meec. Id: 42

Parti, Elkedjesåg Meec. Id: 42

7 timmar 59 minuter

2024-11-14 13:19

0 SEK

Värdering: - SEK

SAJAB AUKTIONER AB

Karlbergsvägen 4
591 97 Motala

info@sajab.se
Tel: 0730-34 95 97

Etsning, Ulla Fries Puya

Värdering: -

Bud: 200 SEK

TRÄSKRIN 2ST, Retro, L: 24cm, Slitage förekommer, repor, sprickor

Värdering: -

Bud: 50 SEK

PÄRLHALSBAND med lås och berlock i sterling silver 925 L:45 cm

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Chiffonjé, 2-delad, 132 x 53, H = 127

Värdering: 800

Bud: 150 SEK