Auktioner Övrigt Kompressor Meec Tools. Id: 46

Bilder Kompressor Meec Tools. Id: 46

Kompressor Meec Tools. Id: 46

8 timmar 4 minuter

2024-11-14 13:21

0 SEK

Värdering: - SEK

SAJAB AUKTIONER AB

Karlbergsvägen 4
591 97 Motala

info@sajab.se
Tel: 0730-34 95 97

Stationär dator, Lenovo, S500

Värdering: -

Bud: 250 SEK

KARAFFER, LIKÖRGLAS & LJUSLYKTA Iittala Alvar Aalto H:5,5 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Bordslampor ett par, alabaster, 1960-tal, höjd 46 cm

Värdering: 500

Bud: 650 SEK

Bordslampa, 1900-talets första hälft

Värdering: -

Bud: 200 SEK