Auktioner Övrigt Parti, Verktyg. Id: 48

Bilder Parti, Verktyg. Id: 48

Parti, Verktyg. Id: 48

8 timmar 3 minuter

2024-11-14 13:21

0 SEK

Värdering: - SEK

SAJAB AUKTIONER AB

Karlbergsvägen 4
591 97 Motala

info@sajab.se
Tel: 0730-34 95 97

LAGGKÄRL + SPÅNVÄSKA, Allmoge, H: 22cm, Åldersslitage

Värdering: -

Bud: 0 SEK

parti DUKAR broderade

Värdering: -

Bud: 200 SEK

Koffert, 1900-talets första hälft, 82 X 50 X 52 cm

Värdering: 400

Bud: 300 SEK

Bordslampa, 1900-talets första hälft

Värdering: -

Bud: 0 SEK