Auktioner GRÄSKLIPPARE MED DRIFT FALKE

Bilder GRÄSKLIPPARE MED DRIFT FALKE

GRÄSKLIPPARE MED DRIFT FALKE

1 timme 51 minuter

2024-11-19 17:35

0 SEK

Värdering: - SEK

Mod: DYM1P64FA

Klippbredd: 46 cm

I fungerande skick.

BNA AB

Norrgårdsgatan 9a
68635 Sunne

emil@bna.nu
Tel: 0565-911 77, 070-659 11 77, Fax: 0565-911 81

Cykelkärra, metall

Värdering: -

Bud: 450 SEK

VOLVO 964 3.0 -1994 (PHD246)

Värdering: -

Bud: 11 500 SEK

SYSKRIN, H: 63x 36x 27 cm, bruksslitage (skada på lockets undersida)

Värdering: -

Bud: 60 SEK

Anshelm Dahl, olja på duk, 90 x 64

Värdering: 500

Bud: 200 SEK