Bilder Bertil Vallien Kosta Boda
skulptur konstglas, ställning i smide, signerad och numrerad, etikettmärkt Artist Collection, höjd 21, bredd 21
Slutar om 2 timmar 15 minuter
Slutar om 2 timmar 16 minuter