Bilder Mulberry England
handväska 1990-tal, brunt crocoläder, justerbar axelrem, invändigt heritagefoder, märkt Mulberry Company Made in England, numrerad mässingsplakett,höjd 20, bredd 27 (närmast nyskick)
Slutar om 3 timmar 26 minuter
Slutar om 3 timmar 27 minuter